SENSEI SAC-09CHIC Серія Classic Inverter
17 150 грн
| Модель | Площа | Ціна | |
|---|---|---|---|
| SENSEI SAC-12CHIC Серія Classic Inverter | 35 м² | 19 122 грн | |
| SENSEI SAC-18CHIC Серія Classic Inverter | 50 м² | 34 182 грн | |
| SENSEI SAC-24CHIС Серія Classic Inverter | 70 м² | 43 368 грн |
Доставка
- На склад поштової служби
- Самовивіз
- Доставка кур’єром
Оплата
- Готівкою при отриманні
- LiqPay (Visa / Master Card)
- Приват 24
Гарантія
- 14 днів на обмін / повернення
- Гарантія від виробника
Опис
Кондиціонери Sensei серії Classic відмінно підійдуть для охолодження та обігріву квартир, офісів та приватних будинків. Настінні спліт-системи Sensei складаються з внутрішнього та зовнішнього блоку, комплектуються пультом ДУ, оснащуються фільтрами для очищення повітря, популярні так як зручні для застосування у житлових та адміністративних будинках. Внутрішній блок призначений для встановлення на стіні, під стелею приміщення, має сучасний дизайн, а також оснащений прихованим під панеллю індикатором температури.
- Технічні характеристики
| Конструкція | спліт-система |
| Внутрішній блок | настінний |
| Тип компресора | Інверторний, ротаційний GMCC |
| Основні режими | Охолодження, обігрів, осушення, вентиляція, AUTO |
| Рекомендована площа приміщення | 25 м² |
| Дистанційне керування | пульт |
| Спож. потужність хол/тепло | 0.795 (0.25-1.3) / 0.73 (0.25-1.45) кВт |
| Потужність в режимі охолодження | 2,55 (0,66-2,93) кВт |
| Потужність в режимі обігріву | 2,65 (0,66-4,102) кВт |
| Тип фреону (холодоагент) | R410A |
| Живлення | 220-240 В ~/50 Гц подача на внутрішній блок |
| Потік повітря в приміщенні | 500 м³/ч |
| Прихований LED-дисплей | + |
| Додаткові функції | автоперезапуск, осушення (дегідрація) |
| Енергоефективність EER | 3,21 |
| Енергоефективність COP | 3,63 |
| Рівень шуму внутр. блоку (Si/Lo/Mi/Hi) | 29/31/34/37 dB(A) |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 50 dB(A) |
| Колір внутрішнього блоку | білий |
| Діаметр труб | ø 6.35/ø 9.53 (1/4”:3/8”) мм |
| Максимальний перепад висот | 5 м |
| Максимальна довжина магістралі | 10 м |
| Допустимий діапазон робочих температур зовнішнього повітря нагрівання / охолодження | -15~+24 / +18~+52 °C |
| Розміри внутрішнього блоку | |
| Ширина | 70 см |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 19.8 см |
| Вага | 6.7 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | |
| Ширина | 63 см |
| Висота | 53 см |
| Глибина | 24 см |
| Вага | 21.5 кг |
| Розміри упаковки | |
| Внутрішній блок (ШхВхГ) | 75х31,7х26,7 см |
| Зовнішній блок (ШхВхГ) | 76,8×57,3×32,6 см |
Характеристики
Бренд
SENSEI
Тип компресора
Інверторний
Продуктивність по холоду:
2,55 (0,66-2,93) кВт
Продуктивність по теплу:
2,65 (0,66-4,102) кВт
Тип холодоагент:
R410A
Температурний діапазон роботи на холод:
+18~+52 °C
Температурний діапазон роботи на тепло:
-15~+24 °C
Номінальна споживана потужність по холоду:
0.795 (0.25-1.3) кВт
Номінальна споживана потужність по теплу:
0.73 (0.25-1.45) кВт
Відгуки
Залишити відгук
Ви переглядали



Будьте першим, хто це зробить!