SENSEI SAC-09SKW/I Серія AIR MASTER PRO
23 025 грн
| Модель | Площа | Ціна | |
|---|---|---|---|
| SENSEI SAC-12SKW/I Серія AIR MASTER PRO | 35 м² | 25 311 грн |
Доставка
- На склад поштової служби
- Самовивіз
- Доставка кур’єром
Оплата
- Готівкою при отриманні
- LiqPay (Visa / Master Card)
- Приват 24
Гарантія
- 14 днів на обмін / повернення
- Гарантія від виробника
Опис
Завдяки вбудованому в кондиціонери серії Air Master Inverter WIFI-модулю, ви можете дистанційно підготувати комфортні умови до вашого приходу. Додаток для дистанційного керування розроблено для Android і iOS. Генератор плазми очищає повітря: активні іони водню і кисню з'єднуються з вірусами, бактеріями, пилом і виводяться з конденсатом. Функція інтелектуального розморожування розморожує зовнішній блок тільки при необхідності, а самодиагностика вчасно просигналізує про можливу проблему, відобразивши код збою на панелі керування.
- Технічні характеристики
| Конструкція | спліт-система |
| Внутрішній блок | настінний |
| Тип компресора | інверторний, ротаційний GMCC (Toshiba) |
| Основні режими | обігрів, охолодження, вентиляція, осушення |
| Рекомендована площа приміщення | 25 м² |
| Wi-Fi | + |
| Дистанційне керування | Пульт |
| Спож. потужність хол/тепло | 0,72/0,71 кВт |
| Потужність в режимі охолодження | 2.7 (0.78~3.40) кВт |
| Потужність в режимі обігріву | 2.9 (0.73~3.37) кВт |
| Тип фреону (холодоагент) | R32 (0,55 кг) |
| Живлення | 220-240 В ~/50 Гц на зовнішній блок |
| Витрати повітря | 560 м³/ч |
| Прихованний LED-дисплей | + |
| Додаткові функції | 24-годинний таймер Самодиагностика Самоочищення Режим сну Smart режим Режим TURBO Автоперезапуск Двосторонній монтаж 3 швидкісне і автоматичне керування вентилятором зовнішнього блоку (DC motor) Режим Супер Тиша (18 дБ) Технічне опалення 8 ᵒС 4-ступінчаста і автоматичне регулювання швидкості обертання вентилятора внутрішнього блоку (DC motor) WIFI керування Система "Plasma generator ion", ECO, AUTO |
| Енергоефективність SEER | 6.8 |
| Енергоефективність SCOP | 5.1 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 36/30/24/18 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 49 дБ |
| Колір внутрішнього блоку | білий |
| Діаметр труб мм | Ø6.35/Ø9.52 (1/4"/3/8") |
| Максимальний перепад висот, м | 10 |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 |
| Допустимий діапазон робочих температур зовнішнього повітря нагрівання / охолодження, ° C | -25~+32 / -15~+50 |
| Розмери внутрішнього блоку | |
| Висота | 25.0 см |
| Ширина | 79.0 см |
| Глибина | 19,4 см |
| Вага внутрішнього блоку | 8,0 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | |
| Висота | 49,0 см |
| Ширина | 72,0 см |
| Глибина | 27,0 см |
| Вага зовнішнього блоку | 23,0 кг |
| Відстань між болтами кріплення зовнішнього блоку | 540 мм |
| Розміри упаковки | |
| Внутрішній блок (ШхВхГ) | 87,0х33,5х26,5 см |
| Зовнішній блок (ШхВхГ | |
Характеристики
Бренд
SENSEI
Тип компресора
Інверторний
Продуктивність по холоду:
2.7 (0.78~3.40) кВт
Продуктивність по теплу:
2.9 (0.73~3.37) кВт
Тип холодоагент:
R32
Температурний діапазон роботи на холод:
-15 ~ +48 ºC
Температурний діапазон роботи на тепло:
-15 ~ +24 ºC
Номінальна споживана потужність по холоду:
0,72 кВт
Номінальна споживана потужність по теплу:
0,71 кВт
Відгуки
Залишити відгук
Ви переглядали

Будьте першим, хто це зробить!