SENSEI SAC-24CHI Серія LUX INVERTER
43 368 грн
| Модель | Площа | Ціна | |
|---|---|---|---|
| SENSEI SAC-09CHI СЕРІЯ LUX INVERTER | 25 м² | 18 097 грн | |
| SENSEI SAC-12CHI СЕРІЯ LUX INVERTER | 35 м² | 19 713 грн | |
| SENSEI SAC-18CHI Серія LUX INVERTER | 50 м² | 34 182 грн |
Доставка
- На склад поштової служби
- Самовивіз
- Доставка кур’єром
Оплата
- Готівкою при отриманні
- LiqPay (Visa / Master Card)
- Приват 24
Гарантія
- 14 днів на обмін / повернення
- Гарантія від виробника
Опис
Кондиціонери Sensei серії Lux відмінно підійдуть для охолодження та обігріву квартир, офісів та приватних будинків. Настінні спліт-системи Sensei складаються з внутрішнього та зовнішнього блоку, комплектуються пультом ДУ, оснащуються фільтрами для очищення повітря, популярні так як зручні для застосування у житлових та адміністративних будинках. Внутрішній блок призначений для встановлення на стіні, під стелею приміщення, має сучасний дизайн, а також оснащений прихованим під панеллю індикатором температури.
- Технічні характеристики
| Конструкція | спліт-система |
| Внутрішній блок | настінний |
| Тип компресора | Інверторний, ротаційний GMCC |
| Основні режими | Охолодження, обігрів, осушення, вентиляція, AUTO |
| Рекомендована площа приміщення | 75 м² |
| Дистанційне керування | пульт |
| Спож. потужність хол/тепло | 2.12 (0.45-3.0) /1.94 (0.45-3.0) кВт |
| Потужність в режимі охолодження | 6.85 (1.11-7.91) кВт |
| Потужність в режимі обігріву | 7.0 (1.37-8.2) кВт |
| Тип фреону (холодоагент) | R410A |
| Живлення | 220-240 В ~/50 Гц подача на внутрішній блок |
| Витрати повітря | 1200 м³/ч |
| Прихований LED-дисплей | + |
| Додаткові функції | автоперезапуск, осушення (дегідрація) |
| Енергоефективність EER | 3.2 |
| Енергоефективність COP | 3.6 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 37/40/43/46 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 57дБ |
| Колір внутрішнього блоку | білий |
| Діаметр труб | Ø6.35/Ø15.88 (1/4” 5/8”) мм |
| Максимальний перепад висот | 8 м |
| Максимальна довжина магістралі | 15 м |
| Допустимий діапазон робочих температур зовнішнього повітря нагрівання / охолодження | -15~+30 / +18~+53 ° C |
| Розміри внутрішнього блоку | |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 102.5 см |
| Глибина | 23.8 см |
| Вага | 12 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | |
| Висота | 63.5 см |
| Ширина | 82 см |
| Глибина | 31 см |
| Вага | 40 кг |
| Розміри упаковки | |
| Внутрішній блок (ШхГхВ) | 110.5х31.5х40.5 см |
| Зовнішній блок (ШхГхВ) | 97.2х68.0х40.0 см |
Характеристики
Бренд
SENSEI
Тип компресора
Інверторний
Продуктивність по холоду:
6.85 (1.11-7.91) кВт
Продуктивність по теплу:
7.0 (1.37-8.2) кВт
Тип холодоагент:
R410A
Температурний діапазон роботи на холод:
+18~+53 ° C
Температурний діапазон роботи на тепло:
-15~+30 ° C
Номінальна споживана потужність по холоду:
2.12 (0.45-3.0) кВт
Номінальна споживана потужність по теплу:
1.94 (0.45-3.0) кВт
Відгуки
Залишити відгук
Ви переглядали


Будьте першим, хто це зробить!