SENSEI SAC-12CHG Серія LUX On-Off
Ціну уточнюйте
| Модель | Площа | Ціна | |
|---|---|---|---|
| SENSEI SAC-07CHG Серія LUX On-Off | 20 м² | 12 577 грн | |
| SENSEI SAC-09CHG Серія LUX On-Off | 25 м² | Ціну уточнюйте | |
| SENSEI SAC-18CHG Серія LUX On-Off | 50 м² | 28 899 грн | |
| SENSEI SAC-24CHG Серія LUX On-Off | 70 м² | 36 074 грн |
Доставка
- На склад поштової служби
- Самовивіз
- Доставка кур’єром
Оплата
- Готівкою при отриманні
- LiqPay (Visa / Master Card)
- Приват 24
Гарантія
- 14 днів на обмін / повернення
- Гарантія від виробника
Опис
Кондиціонери Sensei серії Lux відмінно підійдуть для охолодження та обігріву квартир, офісів та приватних будинків. Настінні спліт-системи Sensei складаються з внутрішнього та зовнішнього блоку, комплектуються пультом ДУ, оснащуються фільтрами для очищення повітря, популярні так як зручні для застосування у житлових та адміністративних будинках. Внутрішній блок призначений для встановлення на стіні, під стелею приміщення, має сучасний дизайн, а також оснащений прихованим під панеллю індикатором температури.
- Технічні характеристики
| Конструкція | спліт-система |
| Внутрішній блок | настінний |
| Тип компресора | Ротаційний GMCC |
| Основні режими | Охолодження, обігрів, осушення, вентиляція, AUTO |
| Рекомендована площа приміщення | 30 м² |
| Дистанційне керування | пульт |
| Спож. потужність хол/тепло | 1.00 / 0.93 кВт |
| Потужність в режимі охолодження | 3.52 кВт |
| Потужність в режимі обігріву | 3.66 кВт |
| Тип фреону (холодоагент) | R410A |
| Живлення | 220-240 В ~/50 Гц подача на внутрішній блок |
| Витрати повітря | 500 м³/ч |
| Прихований LED дисплей | + |
| Додаткові функції | автоперезапуск, осушення (дегідрація) |
| Енергоефективність EER | 3.61 |
| Енергоефективність COP | 3.21 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 40/38/37/33/26 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 50 дБ |
| Колір внутрішнього блоку | білий |
| Діаметр труб | ø 6.35/ø 9.52 (1/4”/3/8”) мм |
| Максимальний перепад висот | 15 м |
| Максимальна довжина магістралі | 15 м |
| Допустимий діапазон робочих температур зовнішнього повітря нагрівання / охолодження | -7~+24/+15~+43 °C |
| Розміри внутрішнього блоку | |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 77,7 см |
| Глибина | 20,1 см |
| Вага | 7,5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | |
| Висота | 49.8 см |
| Ширина | 77.7 см |
| Глибина | 29 см |
| Вага | 25 кг |
| Розміри упаковки | |
| Внутрішній блок (ШхГхВ) | 86.0х26.5х33.5 см |
| Зовнішній блок (ШхГхВ) | 78.5х60.0х34.0 см |
Характеристики
Бренд
SENSEI
Тип компресора
Звичайний
Продуктивність по холоду:
3.52 кВт
Продуктивність по теплу:
3.66 кВт
Тип холодоагент:
R410A
Температурний діапазон роботи на холод:
+15~+43 °C
Температурний діапазон роботи на тепло:
-7~+24°C
Номінальна споживана потужність по холоду:
1.00 кВт
Номінальна споживана потужність по теплу:
0.93 кВт
Відгуки
Залишити відгук
Ви переглядали


Будьте першим, хто це зробить!