SENSEI SAC-09HSWN/XI Серія NORDIC INVERTER
28 584 грн
| Модель | Площа | Ціна | |
|---|---|---|---|
| SENSEI SAC-18HSWN/XI Серія NORDIC INVERTER | 50 м² | 43 644 грн |
Доставка
- На склад поштової служби
- Самовивіз
- Доставка кур’єром
Оплата
- Готівкою при отриманні
- LiqPay (Visa / Master Card)
- Приват 24
Гарантія
- 14 днів на обмін / повернення
- Гарантія від виробника
Опис
Витончений дизайн і висока технологічність - це те, що відрізняє кондиціонери серії Nordic Inverter. Кліматичне обладнання створить у вашому будинку комфортний мікроклімат, перетворить кімнату в оазис чистоти і свіжості. Стильне, лаконічне виконання робить моделі серії найкращим варіантом для сучасних, стриманих інтер'єрних рішень. Індивідуальності пристроям надає горизонтальна металізована смуга. Вона оснащена світлодіодною індикацією, що надає пристроям футуристичні риси. Зручне керування, висока продуктивність, функціональність, елегантний дизайн - в моделях Nordic Inverter ідеально все.
- Технічні характеристики
| Конструкція | спліт-система |
| Внутрішній блок | настінний |
| Тип компресора | інверторний, ротаційний GMCC ASN98D43UFZA |
| Основні режими | обігрів, охолодження, рециркуляція, осушення |
| Рекомендована площа приміщення | 25 м² |
| Дистанційне керування | Пульт з підсвічуванням, wifi (опціонально) |
| Спож. потужність хол/тепло | 0,575/0,750 кВт |
| Потужність в режимі охолодження | 2,6 кВт |
| Потужність в режимі обігріву | 3,0 кВт |
| Тип фреону (холодоагент) | R410A |
| Живлення | 220-240 В ~/50 Гц подача на зовнішній блок |
| Витрати повітря | 600 м³/г |
| LCD дисплей | + |
| Додаткові функції | 24-годинний таймер Самодіагностика Режим сну Smart режим Функція I-FEEL Режим Super Автоперезапуск Двосторонній монтаж 3 швидкісне і автоматичне керування вентилятором зовнішнього блоку (DC motor) Горизонтальний і вертикальний Auto Swing Димер Режим Супер Тиша (19 дБ) Технічне опалення 8 ᵒС 5-ступінчаста і автоматичне регулювання швидкості обертання вентилятора внутрішнього блоку (DC motor) WIFI Ready Фільтр з іонами срібла Система Gold Plasma |
| Енергоефективність EER | 4,52/8,5 |
| Енергоефективність COP | 4,0/4,6 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 39/36/33/26 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 53 дБ |
| Колір внутрішнього блоку | білий |
| EEV клапан | + |
| Діаметр труб мм | ø 6.35/ø 9.53 (1/4”/3/8”) |
| Максимальний перепад висот, м | 5 |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 |
| Допустимий діапазон робочих температур зовнішнього повітря нагрівання / охолодження, ° C | -25 ~ +24 /-15 ~ +48 |
| Розміри внутрішнього блоку | |
| Висота | 27,8 см |
| Ширина | 84,3 см |
| Глибина | 21,1 см |
| Вага внутрішнього блоку | 8,5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | |
| Висота | 58,5 см |
| Ширина | 81,0 см |
| Глибина | 28,0 см |
| Вага зовнішнього блоку | 34,0 кг |
| Розміри упаковки | |
| Внутрішній блок (ШхГхВ) | 90,0х26,0х33,5 см |
| Зовнішній блок (ШхГхВ) | 94 |
Характеристики
Бренд
SENSEI
Тип компресора
Інверторний
Продуктивність по холоду:
2,6 кВт
Продуктивність по теплу:
3,0 кВт
Тип холодоагент:
R410A
Температурний діапазон роботи на холод:
-15 ~ +48 ºC
Температурний діапазон роботи на тепло:
-25 ~ +24 ºC
Номінальна споживана потужність по холоду:
0,575 кВт
Номінальна споживана потужність по теплу:
0,750 кВт
Відгуки
Залишити відгук
Ви переглядали


Будьте першим, хто це зробить!