Hit
SENSEI SAC-09MBWS/I Серія AQUILON INVERTER R32
19 910 грн
| Модель | Площа | Ціна | |
|---|---|---|---|
| SENSEI SAC-12MBWS/I Серія AQUILON INVERTER R32 | 35 м² | 21 684 грн | |
| SENSEI SAC-18MBWS/I Серія AQUILON INVERTER R32 | 50 м² | 37 494 грн | |
| SENSEI SAC-24MBWS/I Серія AQUILON INVERTER R32 | 70 м² | 44 945 грн |
Доставка
- На склад поштової служби
- Самовивіз
- Доставка кур’єром
Оплата
- Готівкою при отриманні
- LiqPay (Visa / Master Card)
- Приват 24
Гарантія
- 14 днів на обмін / повернення
- Гарантія від виробника
Опис
Спліт-системи серії Aquilon Inverter R32 створені для тих, хто цінує сучасний мінімалістичний дизайн. Моделі поєднують в собі лаконічність і функціональність. У серії кондиціонери з різними показниками потужності, серед яких можна підібрати варіант для приміщень будь-якої площі. Спліт-системи Aquilon Inverter R32 полегшують процес управління кліматом і не перевантажують інтер'єр.
- Технічні характеристики
| Конструкція | спліт-система |
| Внутрішній блок | настінний |
| Антикорозійне покриття теплообмінника внутрішнього блоку | Golden Fin |
| Тип компресора | інверторний, ротаційний Panasonic |
| Антикорозійне покриття теплообмінника зовнішнього блоку | Golden Fin |
| Основні режими | обігрів, охолодження, вентиляція, автоматичний, осушення |
| Рекомендована площа приміщення | 25 м² |
| Wi-Fi | + |
| Дистанційне керування | Пульт |
| Спож. потужність хол/тепло | 0.795/0.685 кВт |
| Потужність в режимі охолодження | 2.61 (0.50~3.00) кВт |
| Потужність в режимі обігріву | 2.82 (0.50~3.20) кВт |
| Тип фреону (холодоагент) | R32 |
| Живлення | 220-240 В ~/50 Гц на внутренний блок |
| Витрати повітря | 560 м³/ч |
| LCD дисплей | + |
| Додаткові функції | Автоперезапуск Фільтрація повітря Осушення (дегідратація) |
| Енергоефективність EER | 6.15 |
| Енергоефективність COP | 4.11 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 22/28/34/38/40 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 50 дБ |
| Колір внутрішнього блоку | білий |
| Діаметр труб мм | Ø6.35/Ø9.53 (1/4” 3/8”) |
| Максимальний перепад висот, м | 5 |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 |
| Допустимий діапазон робочих температур зовнішнього повітря нагрівання / охолодження, ° C | -15 ~ +24 /+16 ~ +48 |
| Розміри внутрішнього блоку | |
| Висота | 29,0 см |
| Ширина | 70,0 см |
| Глибина | 19,0 см |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | |
| Висота | 52,0 см |
| Ширина | 72,0 см |
| Глубина | 25,5 см |
| Вага зовнішнього блоку | 29,0 кг |
| Відстань між болтами кріплення зовнішнього блоку | 535 мм |
| Розміри упаковки | |
| Внутрішній блок (ШхГхВ) | 78.0х28.5х37.5 см |
| Зовнішній блок (ШхГхВ) | 84.0х34.0х60.5 см |
Характеристики
Бренд
SENSEI
Тип компресора
Інверторний
Продуктивність по холоду:
2.61 (0.50~3.00) кВт
Продуктивність по теплу:
2.82 (0.50~3.20) кВт
Тип холодоагент:
R32
Температурний діапазон роботи на холод:
+16 ~ +48 ºC
Температурний діапазон роботи на тепло:
-15 ~ +24 ºC
Номінальна споживана потужність по холоду:
0.795 кВт
Номінальна споживана потужність по теплу:
0.685 кВт
Відгуки
Залишити відгук
Ви переглядали

Будьте першим, хто це зробить!